Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android Cihaza göre değişir
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 13 Aralık 2012
Toplam İndirme 5.528
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

Knight Game – Android için Savaş Oyunu

Kral öldü ve tahtına oturmak için rakiplerinle savaşman gerekli kendi bölgende klanlarını oluştur rakiplerine saldır.

Knight Game online olarak oynana klan savaşları tarzında bir oyundur güçlü olmak için klanıza yeni kişiler katmalısınız. Tahtı ele geçirmek için size birçok görev veriliyor bunları yerine getirerek çeşitli ekipmanlar sahibi oluyorsunuz bu ekipmanlar sizi daha güçlü kılıyor.

Android için Knight Oyunun Özellikleri;

 • 9 farklı bölgede 90 dan fazla macera
 • 60 farklı silah,kalkan ve zırhlar
 • Diğer oyuncular ile savaşma
 • Haftalık skorlara göre ödüller
 • Arkadaş ve klan ekleme
 • Türkçe dil desteği mevcuttur

İpucu; Klan eklemek için öncelikle oyun anasayfasının en alt sağ köşesindeki ( DİĞER ) bölümüne tıklıyoruz , daha sonra (KLAN) yazısına tıklıyoruz. Beyaz olan boşluğa eklemek istediğiniz üye numarasını noktalara dikkat ederek yazıp,(DAVET ET) tıklıyoruz.Karşı taraf daveti kabul ederse otomatik olarak klanınıza ekleniyor.

Not: Android için Knight Game oyunu sitemizden indirecekler Google PlayStore linkini kullanmalarını tavsiye ediyoruz çünkü oyun cihaza göre farklılıklar göstermekte.

Knight Game Ekran Görüntüsü
Knight Game Knight Game Knight Game Knight Game Knight Game
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.