BURADASINIZ :

Kingdom Rush

Kingdom Rush indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.9.4
Kullanım İzni 0.99$
Dil English
Platform 4.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 23 Eylül 2013
Toplam İndirme 4.370
Disk Boyutu 173M

Kingdom Rush – Android Savunma Oyunu

Şeytan ordularına karşı krallığınız korumanız gerekli…

Kingdom Rush, Android savunma oyunları arasında iyi bir çıkış yapan oyun grafik kalitesi ve oyun kurgusu ile oyuncuları kendine bağımlı hale getiriyor.

Kingdom Rush oyununda krallığınızı düşmanlarınızdan korumak için bir çok materyal bulunmakta geliştirilebilir savaş kuleleri, güçlü okçular, takviye askerler, yangın yağmurları, efsanevi canavarlar kullanarak iblisin ordularına karşı koyabilirsiniz.

 Oyunun Özellikleri;

 • Destansı oyun kurgusu
 • 18 farklı kale türü
 • 9 farklı kahraman
 • Yüksek çözünürlük grafik kalitesi
 • 60 bölüm
 • Android Telefon ve Tabletlerle uyumlu

 

Uygulama Görüntüleri

 • Kingdom Rush
 • Kingdom Rush
 • Kingdom Rush
 • Kingdom Rush
 • Kingdom RushYorumlar

Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.