Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 08 Aralık 2012
Toplam İndirme 11.110
Disk Boyutu 5,3M

Jelli Radyo – Android için Radyo Uygulaması

Jelli’de müziğin kontrolü %100 sizin elinizde. Uygulamayı hemen Android telefonunuza yükleyin ve 7 gün 24 saat istediğiniz şarkıları dinleyin.

Sürekli güncellenen müzik listeleri ve farklı radyo seçenekleriyle Jelli, çalan şarkı kontrolünü tamamen dinleyicisine bırakan bir platformdur. Tek yapmanız gereken Jelli’ye giriş yapıp kendinize uygun radyoyu seçmek ve yayında çalacak şarkıları belirlemek…

Dinlemek istediğiniz şarkıya oy verin; favori şarkılarınızı roketleyin, duymak istemediklerinizi patlatın ve radyonun kontrolünü ele geçirip DJ olmanın keyfini çıkarın. Ücretsiz eğlence, sınırsız müzik Jelli’de!

Jelli Android uygulaması, eş zamanlı olarak Jelli web ile uyumlu çalışmaktadır.

Jelli, Türkiye’de bir Karnaval.com hizmetidir.
Jelli Radyo Ekran Görüntüsü
Jelli Radyo Jelli Radyo Jelli Radyo Jelli Radyo Jelli Radyo
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.