Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 4.7.1.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Nisan 2013
Toplam İndirme 2.415
Disk Boyutu 6,3M

Android Radyo Geyik Çiftliği Uygulaması

Çiftlikte ne var?

Geyik Çiftliği; tam bağımsız ve full + full rahatsız bi’ muhabbet programıdır.
Sansürsüzdür, sınırsızdır. Ama kimseye hakaret edilmez çünkü edepsiz değildir.
Görüntülü ve canlı yayınlanır; kulak memenizi emer, göz kapağınızı diller.
Sosyal radyodur; ister tweet atarsın ister Skype’le yayına bağlanırsın.
Türkçe-Geyikçe sözlüğü, kendi blogu ve eski yayınları içeren podcast’leri mevcuttur.
Yayında konuşulan her şey şeffaftır, saydamdır, açıktır. CAM açılır, CAPS verilir.
Geyik Çiftliği’nde adam geçer top geçmez, çünkü çiftçiler adam seçmez.

Nereden çıktı?
Geyikciftligi.com, Emre Şan’ın internet mecrasının suyunu sonuna kadar sıkarcasına yararlanıp stres atmak, rahatlamak için gayret ettiği bir girişimdir. Yakın dostları, kafa dengi arkadaşları ile birlikte iyi vakit geçirmek amacı ile açtığı bir internet radyosudur. Gün geçtikçe izleyici/dinleyici sayısının artması ile birlikte Hafta içi her akşam CanYücel Metin ile birlikte internet radyosu kavramının dişetlerini kanatan yegane “Sosyal radyo” kavramını oluşturmuştur. Geyik çiftliği, hafta içi her akşam canlı yayın yapacak kadar seri geyik katilidir, katli muziptir.

Nasıl oluyor?
Şöleolyo; Geyik Çiftliği – internet radyosu, bir grup geyikşinaz personelin imkan ve mevcudiyetleri doğrultusunda bir araya gelip sohbet etmeleri fikri üzerine kuruldu. Canlı yayın ile sohbete dahil edilen konuklar olacağı gibi, çeşitli sosyal mecraların da yardımı ile etkileşimli olarak programa dahil olma şansı da var. Canlı yayın sırasında parçalanan geyiğin ömrünü kısaltacak her müdaheleye izin veriyoruz, skype geliyorsunuz biz sizi kapıdan aldırıyoruz.

Radyo kime hitap edeyazıyor?
Program sırasında kullanılan dil 18+ yetişkinlere uygun dil olarak literatüre geçse de bu tamamen sansürsüz yayının doğası gereği her zaman bizim kontrolümüzde değildir. Program sunucularının her biri şahsına münhasır geyik katilleridir. Programlar sırasında meydana gelebilecek argo-küfür v.b. uygunsuz konuşmalar, internet radyosunun doğası gereği büyük bir zevkle sansürsüz yayınlanacaktır. Bu sebeple kullanılan üslup tamamen sunucunun kendi insiyatifine bırakılmıştır, şahsiye almayın, üstünüze alınmayın, size demiyoruz.

Yayına nasıl bağlananılıyor?
ADIM 1 : Skype yükle // Radyo Geyik Çiftliği muhabbetine katılım, http://www.skype.com/intl/tr/get-skype/ adresinden ücretsiz indirebileceğiniz sesli-görüntülü görüşme programı vesilesi ile mümkün olur.
ADIM 2 : Listene ekle // SKYPE yazılımını yükledikten sonra kişi ekle bölümünde kullanıcı adı/adresi ara kısmına geyikciftligi.com yazın. Radyo Geyik Çiftliği logosunu sonuçlarda gördüğünüzde doğru yoldasınız demektir. üzerine çift tıklayarak ekleme talebi gönderin
ADIM 3 : Yayına katıl // Geyik Çiftliği kullanıcısı listenize eklendiğine göre ”sesli arama” düğmesine basarak yayına bağlanabilirsiniz. (İnternet üzerinden yapılan bu arama ücretsizdir fakat terkar yayını dinlemediğinizden ve o an canlı yayın yapıldığından emin olun!) Dikkat etmeniz gereken 2 önemli husus var: Aradığınız sırada radyonun sesi kısılmış olmalı. Bir de kullandığınız kulaklık-mikrofonun çalışır halde olduğunu önceden test edin ki yayında alo alo alo diye uzayıp giden kekelemelere mahal vermeyelim.

Görüntüleri

 • Radyo Geyik Çiftliği
 • Radyo Geyik Çiftliği
 • Radyo Geyik Çiftliği
 • Radyo Geyik Çiftliği
 • Radyo Geyik ÇiftliğiBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.