Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.6
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 4.1 ve sonrası
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 26 Nisan 2020
Toplam İndirme 1.340
Disk Boyutu 28MB

Happy Wheels v1.0.6 full apk indir

Happy Wheels, çevrimiçi bir milyardan fazla oyunu olan, yan kaydırma, fizik tabanlı, engelli bir kurs oyunudur.
Şimdi elektrikli bir alışveriş arabası üzerinde Etkili Alışveriş, jetle çalışan tekerlekli sandalyede Guy olarak oynayın.
Özellikleri:
– 60’tan fazla benzersiz ve zorlu seviye
– Ölümcül engeller: sivri uçlar, mayınlar, yıkım topları, zıpkınlar ve çok daha fazlası
– Pürüzsüz, gerçekçi fizik

Happy Wheels v1.0.6 full apk oyununda neler var ?

Happy Wheels v1.0.6 BÖLÜM HİLELİ APK, oyun içindeki tüm bölümlerin kilidi açıktır ayrıca sıkıcı reklamlar kaldırılmıştır, istediğiniz karakteri tüm bölümlerde kullanabilirsiniz. Farklı karakterler, onlarca bölüm, tepeler – tuzaklar ve dahası sizleri bekliyor. Happy Wheels v1.0.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır.

Play Store’da 80.000’den fazla indirilmiştir.

Görüntüleri

 • Happy Wheels v1.0.6 full apk
 • Happy Wheels v1.0.6 full apk
 • Happy Wheels v1.0.6 full apk
 • Happy Wheels v1.0.6 full apk
 • Happy Wheels v1.0.6 full apk
 • Happy Wheels v1.0.6 full apkBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.