Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni 0.99$
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 02 Şubat 2013
Toplam İndirme 3.821
Disk Boyutu 31M

Galaktik – Android Fizik Tabanlı Uzay Oyunu

**Şimdi, sınırlı bir süre için %50 İNDİRİMLE sadece 0,99$!**

Zeka, beceri, refleks, aksiyon, macera ve eğlence. Hepsi birlikte bu oyunda sizlerle buluşuyor.

Beceri modunda amaç, 60 bölümden oluşan çeşitli uzay fizikleri ve cisimleriyle farklı seviyeden bulmacaları hızlı düşünme ve reflekslerinizi kullanarak tamamlamak.

Aksiyon modunda amaç, yerçekimi, yöründe ve daha bir çok uzay fiziğiyle meteordan başlayıp, gezegen, yıldız ve hatta kara delik olabilme, uzay filolarınızı oluşturabilme imkanıyla, birbirinden farklı bir çok görevleri tamamlamak.

Oyun Özellikleri:
– Beceri ve Aktisyon olmak üzere iki farklı oyun modu
– 8 farklı dil seçeneği: İngilizce, Fransızca, Almanca, Korece, Çince, Japonca, Türkçe ve Rusça
– Oyun telefon ve tablet pc için uyumludur
– Benzersiz uzay fiziği

BECERİ MODU:
– 50 farklı bölüm
– 10 bonus bölüm
– Çeşitli bölüm ve seviyelerde farklı uzay mekanikleri
– Uzay katmanlarında dolaşım imkanı
– Yıldızları toplayarak seviye atlama imkanı

AKSİYON MODU:
– Uzayı keşfedin
– Farklı uzay obje ve nesnelerini keşfedin
– Meteordan başlayarak gezegen, yıldız ve kara delik olabilme imkanı
– Uzay filosu oluşturma imkanı
– Kara delik olup diğer güneş sistemleri için korku saçın
– 25’ten fazla görev
– 20’den fazla ek görev ile madalya kazanımı

Sistem Gereksinimleri: Galactic, HTC Desire, Desire HD, Sensation, Samsung Galaxy S, Galaxy S3, Galaxy Note/Note 2, Galaxy Note 10.1, Galaxy Tab, Galaxy Nexus, LG Optimus 2x, Optimus 3d, Optimus Black, Sony Xperia S, Xperia Arc S, Motorola Atrix, Xoom/Xoom 2 gibi Android 2.2 ve üstü versiyon yüklü tüm Android telefon ve tablet pc’lerinde çalışabilmektedir.
İnternet: Aksiyon modunda kazanılan rütbe ve seviyelerin GREE platformuna iletilebilmesi için, Wi-fi, Edge veya 3G bağlantısı gerekmektedir.

Anahtar Kelimeler: galactic, galaxy, solar, star, space, meteor, universe, spaceship, spacecraft, ship, game, physics, puzzle, planet, blackhole, gravity, orbital, galaksi, uzay, uzay gemisi, meteor, gezegen, yıldız, güneş

Görüntüleri

 • Galaktik
 • Galaktik
 • Galaktik
 • Galaktik
 • Galaktik
 • Galaktik
 • Galaktik
 • Galaktik

Video

Galaktik tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.