Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Ekim 2011
Toplam İndirme 6.855
Disk Boyutu 12MB

Empire Story Kendi Imparatorluğunu Yarat

Arkadaşlarınla oynayabileceğin güzel bir oyun uygulaması tamamen hayal gücüne dayalı kendi imparatorluğu kur arkadaşlarınla rekabete gir en iyi olan kazansın. İmparatorluğunu inşaa etmen için arkadaşlarına ihtiyarcın olacak onun için arkadaşlarını oyun listene davet etmelisin. Oyunun güzel yanlarından birisi ise her hafta günceleniyor olması yepyeni dekor malzemeleri yep yeni tapınaklar evler çeşitli süs eşyaları.

Oyunun Özellikleri

 •  60’ın üzerinde farklı impartorluk evi(Bu sayı artmakta her geçen gün güncelleniyor.)
 • Tasarım olarak eski çağların birebir aynısı tapınak  ve malikanele
 • İmpatorluğunuzu dekor edebilemek için satın alacağınız bir marketin olması
 • Arkadaşlarınıza hediye gönderme imkanı.
 • İmpatorluğunuzun çeşitli mallarını satma imkanı
 • İmpatorluğunuzun resimlerini çekebilme ve bunları sosyal ağlarda paylaşma fırsatıda oyunun en güzel yanlarından biri.

Empire Story Ekran Görüntüsü

 
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.