Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.5.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.0
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Ocak 2012
Toplam İndirme 12.964
Disk Boyutu 715k

Easy Battery Saver+Task Killer

Android kullanıcıların en büyük sorunu olan şarj probleminin önüne geçmek için yapılmış en iyi uygulamalardan biri olan Easy Battery Saver+Task Killer tanıtacağız uygulama Android markette binlerce kullanıcı tarafından 5 yıldız verilerek 4.6 oy reytingine ulaşmış kendi kategorisinde lider hale gelmiştir kullanıcıların tepkileri ise şarj problemini ortadan kaldırdığı yönünde. Easy Battery Saver+Task Killer   uygulamanın birbirinden farklı modları bulunmakta yüksek tasarruf, normal tasarruf gibi pil durumuza göre bunları ayarlayabilirsiniz ve %50 daha falza gitme imkanı sağlıyor yüksek tasarruf modunda bunun yanında cihazınızın pil ömrünü bitiren açık kalan uygulamaları görüp size lazım olmayanları direk kapatmanız için gerekli görev yöneticisi görevinide çok iyi yerine getirmekte. Her Android cihazda bulunması gereken bir uygulama.

Easy Battery Saver+Task Killer Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.