Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 5.2.1a
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 4.4 ve sonrası
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 06 Mayıs 2020
Toplam İndirme 4.200
Disk Boyutu 115 MB

Dragon Mania Legends Mod APK

Gameloft’un üstlendiği aksiyon oyunudur. Oyunda ejder adası inşa edip çok sayıda güçlü ejderha savaşçıları oluşturmaya çalışıyoruz. Efsanevi bir kent inşa et, ejderha yetiştir ve eğitim yaptır. Bu fantezi simülasyon oyununda diğer canavarlar ile savaş ve mücadele et!
Dragon Mania Legends Mod APK özellikleri;
-Yumurtadan hayvan çıkar, büyüt ve savaşmak için eğit.
-Ekstra altın ve özel bonuslar kazanmak için kuşları besle, kucakla ve özenle yetiştir.
-Düzinelerce bina ve eğlenceli dekorasyonla hayallerindeki ada ve fantezi kent planlarını gerçeğe dönüştür.
-Çevrimiçi 600’den fazla benzersiz canlı türü ile bu dünya içinde şirin arkadaşlar edinme,
-Evcil dostların efsanevi savaşçılara dönüşene kadar onları eğit ve dövüştür.
-Ejderhalarını hayvan kahramanlar haline getir.
-Simülasyon üzerinde güçlü bir ejderha kenti inşa etmenin tadını çıkar. .
-Bu fantastik hayvan evreninde evcil ejderlerinle gelişirken lig basamaklarını tırman.
-Sezonluk etkinlikler, yeni içerikler, yeni silah türleri ve özel görevler.
-Dünyanın en iyi ejderha eğitmeni olmak için evcil hayvanlarını yetiştir, savaşlardan muhteşem ödüller ve silahlar kazan.
-Vikingler durmak bilmiyor ve aynı zamanda kötü kokuyorlar.
-Bu simülasyon oyununda kavga becerilerini geliştir, onlara özel taktik ve canavar saldırıları öğret; sihirli hayvanlardan oluşan bir ordu kur.
-Rakip canavarları yenmek için Ejder Öfkesi gücünü kullan.
-Dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edin, onların evcil hayvan adalarını ziyaret et ve sihirli hediye takası yap.-

Dragon Mania Legends Mod APK HİLELİ APK, oyunda amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile Ejderhaları besleyip, eğitip, güçlendirip arenada zaferler kazanmaya çalışıyoruz. Dragon Mania Legends Mod APK yani sınırsız hileli, kilidi açıktır ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsin.

Görüntüleri

 • Dragon Mania Legends Mod APK
 • Dragon Mania Legends Mod APK
 • Dragon Mania Legends Mod APK
 • Dragon Mania Legends Mod APK
 • Dragon Mania Legends Mod APK
 • Dragon Mania Legends Mod APK
 • Dragon Mania Legends Mod APK
 • Dragon Mania Legends Mod APK

Video

Dragon Mania Legends Mod APK tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.