Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.3
Kullanım İzni 2,97$
Dil ingilizce
Platform Android 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 14 Aralık 2012
Toplam İndirme 5.017
Disk Boyutu 358M

Devil’s Attorney – Android için Sıra Tabanlı Strateji Oyunu

Android Devil’s Attorney, Cazibeli ve eglendirici, sira tabanli 80’lerde geçen bir oyundur.

Otoritelerden aldigi puanlar;
5/5 Gamesaku
5/5 Android Tapp
5/5 Gamezebo
9/10 Appolicous

Tüm zamanlardaki Android Kalite Indeksinde 1 numara.
Devil’s Attorney 80’lerde geçen sıra tabanli strateji oyunudur. Mx McMann savunma avukatidir ve çekicilikte mükemmel fakat moral vermede berbattir.
Göreviniz, müvekkillerinizi serbest biraktirmak ve apartman daireniz için kazandiginiz paralari harcayarak yeni mobilyalar almak, egonuzu sisirmek ve oyunda ilerlemek için yeni mahkeme asamalarini açmaktir.

Devil’s Attorney Özellikler;

 • 58 zorlu görev tamamlanmayi bekliyor.
 • 1 mantiksiz hikaye
 • Kesfedilmeyi bekleyen 3 komsu
 • Atlatmak için 9 adet aldatici savci

Devil’s Attorney Ekran Görüntüsü
Devil's Attorney Devil's Attorney Devil's Attorney Devil's Attorney Devil's Attorney
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.