Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 3.6.6
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 30 Ekim 2011
Toplam İndirme 4.895
Disk Boyutu 642k

ColorNote Notepad Notes – Hatırlatma notları

Android kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak güzel bir uygulama artık etrafa yapıştırdığınız küçük yapışkan notları unutun  sadece colornote uygulamasını ekleyin almak istediğiniz tüm notları alın ekranınızda anında görünsün uygulamanın bir çok özelliği bulunmakta ;

 • Notlarınızı kategorize ederek önem durumlarına göre kağıtlara renk verebilme.
 • Widget olarak kullanarak görmek istediğiniz notları ekranınıza yapıştırabilme
 • Yapılacakların listesi hazırlama imkanı ve bunları kontrol etme şansı
 • Ajanda ile uyumla hale getirme
 • Size özel bazı notları şifreler koyabilme(Ailenizden birine süpriz yapacağınız bir doğum günü partsini şifreleyebilirsiniz.)
 • Tüm kayıt ettiğiniz notları SD kartınızda güvenle yedekleyerek saklayabilirsiniz.
 • 2 Android cihaz arasında sekronizyon sağlanarak notları birbirine aktarabilirsiniz.
 • Widget sayesinde durum çubugunda uyarı göstergesi

Yapışkan Hatırlatma Notlarını nasıl ekrana koyarım?
– Ana ekranda boş bir yere basılı tutun sonra çıkan menüde ColorNote işaretleyin ve yapışkan notlarınız ekrana gelsin

ColorNote Notepad Notes Ekran Görüntüsü

Etiketler : android not tutma  Toplam 2 Yorum.

  1. By Yıldız dedi ki:

   türkçe dil seçeneğide olsaymış… daha ne isteyebilirdik ki:)

  2. erturk dedi ki:

   NNote uygulamalarinda yazdigim metni kitap. Okur gibi sayfa cevirrrek okumak istiyorum. Cunku notlarim cok uzun olur ve kaldigim yerden devam etmek takdir edersiniz ki zor oluyor. Boyle bir program mevcut mudur? Tesekkurler.

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.