Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 28 Şubat 2012
Toplam İndirme 18.081
Disk Boyutu 12M

Ceramic Destroyer Seramik Patlatma

Ceramic Destroyer Türkçesi Seramik Patlatma olarak geçen bu  küçük ama bağımlılık yaratacak dereceki etkili oyunun mantığı birbirinden çeşitli görsellik olarak görsel bi şölen yaran Seramikleri elinizdeki bombalarla nişan alarak patlatmak bunu yaparken ne kadar az bomba kullanarak seramiği yok etmek onun için iyi bir strateji geliştirip doğru bombalarla isabetli atışlarla en az atışta oyunu bitirip puanları toplamalısınız. Her yeni bölümden birbirinden farklı geometrik şekillere sahip seramikler çıkmakta iyi analiz edip ona göre bombalarını  atmalısınız. Oyunun içinde 120 çeşit şekilli seramik bulunmakta bunlar HD kalitesinde

Ceramic Destroyer Seramik Patlatma Nasıl Oynanır?

 • Bombanızın üzerine koyacağınız Mancınığı çekin
 • Nişan alın ve bombanın atış şiddetini ayarlayın
 • Parmağınızı ekrandan çekin bombanız adrese teslim olacaktır

İpucu;

 • Birbirinden farklı 4 topun farklı görevi bulunmakta
 • Hedef alacağınız bölgeyi iyi belirleyin en çok tahribat yapacağınız bölgeyi seçin böylelikle yüksek puan alma şansınız artar

 

Ceramic Destroyer Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.