Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 01 Kasım 2012
Toplam İndirme 116.300
Disk Boyutu 839M

Android Real Football 2013 – Futbol  Oyunu

Dünyanın en popüler Football oyunlardından birisi olan Real Football oyunun 2013 versiyonu artık Android cihazınıda.

Futbol severlerin büyük ilgi gösterdiği oyun Android severler ücretsiz oynayabilmekte. 2012 sürümüne bir çok grafik ve özellik eklemeleri ile boyutu 2013 de iki katına çıkmış.

Real Football ücretsiz oynayabilmektesi yanlız sürekli aktif bir şekilde football oynayabilmeniz için oyun sizi gerekli ekipmanları almaya zorluyor. Göresellik ve ses kalitesi ile diğer futbol oyunarının üstünde yer almankta Real Football 2012

Oyunun boyutu 839MB indirme işleminizde wi-fi kullanmanız gerekecektir.

Android Real Football 2013 Özellikleri

 • 3 Kamera Tipi
 • Spiker
 • Oyun içi Kazanç Sistemi
 • 3.000+ Futbolcu ve 700+ Animasyon

Görüntüleri

 • Real Football 2013
 • Real Football 2013
 • Real Football 2013
 • Real Football 2013
 • Real Football 2013Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.