Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 5.0 ve sonrası
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 26 Haziran 2020
Toplam İndirme 3.843
Disk Boyutu 37MB

Bright Memory Mobile v1.3 full apk indir

   Sistem: Android 5.0 ~ 10.0
– Minimum CPU : Snapdragon 660
– Medium CPU:Snapdragon 820
– En iyi CPU : Snapdragon 855 / Kirin 980

Bright Memory Mobile v1.3 full apk oyununda neler var ?

Bright Memory Mobile v1.3 FULL APK, aksiyon türündeki oyunu kesinlikle denemelisiniz. FYQD Studio firması tarafından yapılan oyuna amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakterle harabeler içinde düşmanlarınızla mücadele etmek. Sana özel silahlar, bitmek bilmeyen kovalamaca ve dahasını vaadediyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile.

Görüntüleri

 • Bright Memory Mobile v1.3 full apk
 • Bright Memory Mobile v1.3 full apk
 • Bright Memory Mobile v1.3 full apk
 • Bright Memory Mobile v1.3 full apk
 • Bright Memory Mobile v1.3 full apk
 • Bright Memory Mobile v1.3 full apk
 • Bright Memory Mobile v1.3 full apk

Video

Bright Memory Mobile v1.3 full apk tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.