Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android Cihaza göre değişir
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 06 Nisan 2012
Toplam İndirme 1.992
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

Box

Uygulamayı market linkinden indirmenizi tavsiye ediyoruz çünkü cihaza göre değişmekte uygulama Google Play Linki. Dünyaca ünlü dosya paylaşım sitesi olan Box.Com sitesinde yapmış olduğunuzu işlemleri hepsini artık Android cihazlarınızda yapabileceksiniz.

Box uygulaması ile cihazınızın içindeki dosyaları görüntüleyebilir istediğini dosyayı anında box hesabınıza gönderebilirsiniz. Yüklediğinizi dosyaların linklerini mail olarak facebook mesaj olarak istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

Box dosya paylaşım sitesine yüklenmiş milyonlarca dosya arasında hızlı bir şekilde arama yapabilir istediklerinizi Android cihazınıza indirebilirsiniz. Gelişmiş arama seçeneği ile aramlarınızı doğru yapıp nokta atışı yapabilirsiniz.

Box uygulamasını kullanabilmek için kullanıcı hesabınız olması gerekli ücretsiz bir şekilde box.com sitesine üye olup 50 GB kullanım alanına sahip olabilirsiniz.

 

Box Ekran Görüntüsü
Box -2Box -3Box -4Box -5Box -6

Box Tanıtım Videosu:
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.