Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 0.6.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 19 Nisan 2013
Toplam İndirme 8.998
Disk Boyutu 3,0M

B1 Free – Android Zip Rar Sıkıştırma ve Açma

Android cihazınızda sıkıştırma işlemlerini yapabileceğiniz sıkıştırılmış dosyaları kolaylıkla açabileceğiniz son derece yararlı bir uygulama.

34 farklı sıkıştırma formatı içerisinde barındıran uygulama popüler olan zip rar sıkıştırma formatlarında sorunsuz bir şekilde hem sıkıştırma hemde sıkıştırılan dosyayı kolaylıkla açabilme özelliğine sahip.

Android Zip Rar Sıkıştırma ve Açma Uygulaması Özellikleri;

 • Türkçe Dil desteği
 • Rar, zip, gzip  gibi 34 farklı formatta sıkıştırma desteği
 • Arka planda çalışma
 • Dosya  kopyala / yapıştır/ sil / yeniden adlandırma, dosya özellikleri, Dosya ve klasörleri  çoklu seçme

Uygulamanın eksi yönleri partlı rar dosyalarını birleştirememesi ve sifreli sıkıştırmalar yapamaması.

Görüntüleri

 • B1 Free Archiver zip rar unzip
 • B1 Free Archiver zip rar unzip
 • B1 Free Archiver zip rar unzip
 • B1 Free Archiver zip rar unzip
 • B1 Free Archiver zip rar unzip
 • B1 Free Archiver zip rar unzipBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.