Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.66
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 12 Mart 2012
Toplam İndirme 24.274
Disk Boyutu 3,1M

Aquarium Free Live Wallpaper

Android Cihazınızı hareketli hale getirerek canlılık katmaya hazırmısınız?

Android canlı duvar kağıdı uygulaması olana Aquarium Free Live Wallpaper yüklendiği andan itibaren cihazınıza canlılık katıyor birbirinden farklı akvaryum çeşitleri ile kendi akvaryumuzunu oluşturabilir sizin seçmiş olduğunuz balık türleriylede akvaryuma hareketlilik katabilirsiniz. Oluşturmuş oldugunu bu akvaryumdaki balıklarınızı gün içinde besleyip büyümeleri sağlayabilirsiniz.

Uygulamanın kullanılması hakkında bilgi vermek gerekirse Android cihazınızın anasayfasında parmağınızı basılı tutun çıkan pencerede Duvar kağıtlarınını seçin karşınıza gelen ekrandaki Animasyonlu duvar kağıtları sekmesine tıkladığınızda karşınıza Aquarium Free canlı duvar kağıdı uygulaması çıkacaktır onu seçtikten sonra canlı duvar kağıdınız aktif hale gelecektir.

 

Aquarium Free Live Wallpaper Ekran Görüntüsü
Aquarium Free Live Wallpaper -2Aquarium Free Live Wallpaper -3Aquarium Free Live Wallpaper -4Aquarium Free Live Wallpaper -5Aquarium Free Live Wallpaper -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.