Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.8.9
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Aralık 2012
Toplam İndirme 7.803
Disk Boyutu 174k

Anti Spy Mobile – Android için Ücretsiz Virüs Uygulaması

Android Cihazınız için ücretsiz spyware Koruma! Virüslere Casus yazılımlara izin vermeyin!

Hızlı gelişimini sürdüren Android işletim sistemi beraberinde kötü amaçlı yazılımlarında hedefi olmaya başladı bunlardan kurtulmanın bir yolu Android için Antivirüs uygulamaları, bunlardan biri olan Anti Spy Mobile Android kullancılarına ücretsiz hizmet sunmakta Pro sürümüde mevcut olan bu uygulama yeni olmasına rağmen bir çok kullanıcının dikkatini çekmeyi başardır.

Anti-Spy Mobil Android cihazınızdak casus yazılım uygulamaları algılar ve kaldırır ücretsiz bir antispyware tarayıcısıdır Spy koruyucusu uygulamaları  her cihaz için gereklidir.

Not: Anti-Spy Mobil Pro 2012 sonuna kadar %50 indirimlidir.

Anti Spy Mobile Free Ekran Görüntüsü
Anti Spy Mobile Free Anti Spy Mobile Free Anti Spy Mobile Free Anti Spy Mobile Free Anti Spy Mobile Free
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.