Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Haziran 2012
Toplam İndirme 4.407
Disk Boyutu 2,7M

Android TrustGo Antivirus

TrustGo Antivirus uygulaması ile Android cihazlarınızı virüslere karşı koruyabilirsiniz.

TrustGo Antivirus ile Android cihazınızı zararlı uygulamalara karşı kolaylıkla koruyabilirsiniz Dolphin tarayıcısı ile uyumlu olarak çalışarak internetten gelen zararlı içerikleri (Trojan keylogger ) karşı tam koruma sağlayabilirsiniz.

TrustGo Antivirus Özellikleri;

 • Zamanlanmış taramalar ile telefonunuzun virüs, malware, spyware ve truva atlarına karşı güvende olduğuna emin olabilirsiniz.
 • Security Labs ekibi tarafından sürekli takip edilen zararlı içerikler ve güncellenen  veritabanı .
 • İnternetteki kötü amaçlı sayfalara karşı sürekli denetim ve anında uyarı.
 • Güç tüketimi ve hafıza kullanımını kontrol ederek telefonunuzun rahatlatın.
 • Kişisel bilgilerinize ulaşan uygulamalara karşı kendinizi güvende hissedebilirsiniz.
 • Uygulamalar, yedekleme ve bulut içinde cep telefonunun güvenli veri geri yükler. Birden fazla mobil cihazlar destekler. Verilerinizi geri yüklemek veya yeni bir telefon taşımak. Telefonum kaybolursa veya çalınırsa sonra bile tüm kişileri yedekleyin.

TrustGo Antivirus Ekran Görüntüsü
TrustGo Antivirus -2TrustGo Antivirus -3TrustGo Antivirus -4TrustGo Antivirus -5TrustGo Antivirus -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.