Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni £2.79
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 26 Ocak 2013
Toplam İndirme 6.355
Disk Boyutu 294M

Anomaly Korea – Android için Uzaylı Aksiyon Oyunu

Uzaylı robotlar ve büyük gerçekçi çarpışmalar. Sizin göreviniz bu büyük savaşta uzaylı robotların saldırılarını savuşturmaktır. Her seviyede güçlenen ordulara karşı yeni taktikler ve birimler kullanın.

Kendi kafasına kule savunma tarz Flipping, uzaylı-musallat bölgeleri içine birim önde işgalciler oynarlar. Dikkatlice planlayın, akıllıca para ve yetkileri kullanın.

Yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla harekete bir göz atın ve yeni taktik harita kullanarak rotanızı planlayın. Boost gibi oyuncu yetkileri yürütmek, kadronda montajı dokunsal dokunmatik kontrolleri kullanın. Çalışmalarda yeni ‘Savaş Sanatı’ in liderlik yeteneklerini test edin.

Bu heyecan verici taşınabilir strateji oyunu çarpıcı yüksek çözünürlüklü görseller ve detaylara dikkat ile cihazınızda çarpıcı ayrıntılarla hayat buluyor. Anomali Kore’de bir atmosferik gerçekçi sesleri ve tam ses oyunculuk sunar. Bu bir taşınabilir aygıt üzerinde konsol oyunları olduğunu gösterir.

Görüntüleri

 • Anomaly Korea
 • Anomaly Korea
 • Anomaly Korea
 • Anomaly Korea
 • Anomaly Korea

Video

Anomaly Korea tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.