Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.6.23340
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Haziran 2012
Toplam İndirme 97.458
Disk Boyutu 10M

Android Tango ile Ücretsiz Videolu Görüşme

Tango uygulaması ile ücretsiz sesli ve görüntülü görüşmeleriniz yapabilirsiniz.

Google Play Store deki en iyi videoli ve sesli görüşme uygulamasının başında gelen Tango uygulaması Skype ile yarış halinde ses ve görüntü kalitesi başarılı olan uygulama bir çok kullanıcı tarafından tam not almayı başarmış durumda.

Android Tango uygulaması kullanmak için üyelik alma şartınız var üyeliği ise ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Üyelik işlemlerini hallettikten sonra arkadaşlarınızı kullanıcı adlarına göre arayıp kişi listenizi oluşturabilirsiniz.

Tango uygulamasının bir diğer güzel özelliği ise grup görüşmeler yapabilmesi hem sesli hemde videolu. Çevrimdışı arkadaşlarınıza videolu ve sesli mesaj bırakma özelliğide bulunmakta.

Üyelik esnasında cep telefonuzu yazarak kendi rehberinizdeki arkadaşlarınız eşleştirip size otomatik arkadaş listenizi oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Sohbet esnasında ruh halinizi yansıtan smileyler ve özel efekler kullanabilir sohbetlerinize renk katabilirsiniz. Tango kullanıcıları ile internet üzerinden ücretsiz olarak sohbet ederek faturlarınızın kabarmasını önleyebilirsiniz.

Tango Video Calls Ekran Görüntüsü
Tango Video Calls -2Tango Video Calls -3Tango Video Calls -4Tango Video Calls -5Tango Video Calls -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.