Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android Cihaza göre değişir
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Haziran 2012
Toplam İndirme 29.957
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

Android Superuser

Android işletim sistemi için üretilen bir çok cihazda root yetkisi bir çok marka tarafından kısıtlanmıştır amaçları kullancıların sistem dosyalarına erişim sağlayıp sistem hatası verdirecek düzenlemeler yapmalarını engellemek için. İleri düzey kullancılar ise bu durumu aşarak root yetkisini ele geçirecek yazılımlar oluşturarak markaların bu dayatmasının önüne geçmekte Superuser ise Rootlu cihazlarda çalışan bir çoğumuzun yakından bildiği bir uygulama.

Superuser uygulaması Rootlu Android cihazınızda root yetkisi isteyen uygulamaları size sorarak root yetkisini kullandırtmaya yani sizi koruyan bir uygulama eğer cihazının rootlu ise Superuser uygulamasını şiddetle tavsiye edebiliriz. Superuser uygulamasında çeşitli istatislikler var gün ve saat içerinsende hangi uygulama root yetkisini kullanmış onun hakkında detaylı bilgi vermekte istediğiniz taktirde root yetkisini kullanmayı engelleyebilir yada tam tersi istediğiniz uygulamaya root yetkisini kullanmasına izin verebilirsiniz Superuser uygulaması ile

Superuser Ekran Görüntüsü
Superuser -2Superuser -3Superuser -4Superuser -5Superuser -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.