Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Ocak 2013
Toplam İndirme 2.070
Disk Boyutu 12M

Android Square Türkçe Aksiyon Oyunu

Altın dolu karede gizli bir yol bulup içeri girmeyi başardın. Şimdi güvenliklere yakalanmadan , altınları toplamalısın. Tabi bu görevi alırken sonucunu da biliyorsun. Eğer yakalanırsan güvenlikler tarafından yumruklanacaksın. Çok dikkatli olup altınları toplamalısın.

Oyun esnasında kutu sana ufak oyunlar oynayacak. Kutu kendi etrafında dönmeye başladığında nereye gitmen gerektiğini anlaman biraz zor olacak. Fakat , özel güçlerini* kullanarak güvenliklerin arasından rahatça kaçabilir , altınları kolayca toplayabilirsin.

***Özel Güçler***

Bomba: Bir oyunda sadece bir kez kullanabileceğin bu güç ile ekrandaki bütün güvenlikleri yok edebilirsin.

Görünmezlik: Çok zor durumlarda görünmezlik özelliğin ile güvenliklere yakalanmadan rahatça hareket edebilirsin.

Mıknatıs: Mıknatıs gücü ile altınlar otomatik olarak sana gelecektir. Bu sayede riske girmeden altınları kolayca toplayabilceksin.

Tabi bu güçleri elde edebilmek ve onları geliştirebilmek için oyun altını kazanman gerekiyor. Ne kadar yüksek puan o kadar oyun altını demek. Daha sonra altınlarla istediğin özellikten belli miktarda alabilirsin.

Kutudaki altınlar seni bekliyor!

www.facebook.com/krmstudios

Görüntüleri

 • Square
 • Square
 • Square
 • Square
 • Square
 • Square
 • Square

Video

Square tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.