Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Nisan 2012
Toplam İndirme 4.754
Disk Boyutu 11M

Android Rail Maze – Ray Döşeme Oyunu

Rail Maze oyunu bulmaca tarzı bir oyun size verilen rayların makaslarını düzenleyerek Tren nin bitiş çizgisine sağ salim varmasını sağlıyoruz.

Oyunun ilk bölümleri oldukça basit 2-3 ray yönü değiştirerek Tren nin bitiş çizgisine kolaylıkla ulaşması sağlanabiliyor ileri bölümlerde ise devreye yol üzerindeki bombalar tuzaklar giriyo bu tuzakları atlatmak için rayların düzenini değiştirmeniz gerekli. Bu oyunun oynarken bir nevi beyin jimlastiği yapmış olacaksınız.

Android Ray Döşeme oyununda 4 oyun modu ve birbirinden benzersiz 100 bölüm sizi beklemekte bağımlısı olacağınızın bu oyunun tam sürümüne 4.99 $ sahip olabilirsiniz.

Rail Maze Özellikleri

 • 100 Bölüm
 • Tüneller
 • Bombalar
 • Özel trenler
 • Uzun Trenler
 • Skor Tablosu

Oyun Modları

 • Labirentler
 • Aksiyon dolu demiryolu inşaatı
 • Yılan şeklinde raylar
 • Uzun tren yolu

 

Rail Maze Ekran Görüntüsü
Rail Maze -2Rail Maze -3Rail Maze -4Rail Maze -5Rail Maze -6

Tanıtım Videosu
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.