Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.4
Kullanım İzni
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Eylül 2012
Toplam İndirme 7.285
Disk Boyutu 2,5M

Android PhotoWall Canlı Duvar Kağıtları

Android PhotoWall uygulaması ile istediğiniz fotoğrafınızı Canlı Duvar Kağıtları haline getirebilirsiniz.

Android PhotoWall Live Wallpaper ileri düzey özellikleri ile fotoğraflarınızı anında bir çok efek ekleyerek canlı duvar kağıdına dönüştürebiliyor.

Uygulamanın en dikkat çekici yönlerinden birisi ise, sadece Galeride olan fotoğraflarınızı ekrana getirmiyor isterseniz ayrıca;

 • Instagram
 • Facebook
 • Picasa

hesaplarına ait Kullanıcı Adı ve Şifrenizi girerek bağlandığınız takdirde bir çok fotoğrafı Animasyonlu Duvar Kağıdı olarak atayabilirsiniz.

Facebook’u seçtiğinizde; Show Friend’s Photos aktif ederseniz arkadaşlarınızın fotoğraflarınıda Ana Ekranda yer verebilirsiniz.

Fotoğraflara bakmak mı istiyorsanız öyleyse dokunun..

Android PhotoWall Live Wallpaper Özellikleri

 • Animasyon Süresi (1,2,3,5,10 ve 20 saniye)
 • Fotoğraf efektleri (9 tane – 7 tanesi ücretli versiyonda)
 • Facebook, Instagram ve Picasa’ya bağlanma
 • Son güncelleme zamanı gösterimi
 • Fotoğraflara dokunarak büyütebilme

PhotoWall Live Wallpaper Ekran Görüntüsü
PhotoWall Live Wallpaper -2PhotoWall Live Wallpaper -3PhotoWall Live Wallpaper -4
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.