Otoban Yarışı 3D

google playstore Otoban Yarışı 3D indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 02 Şubat 2013
Toplam İndirme 13.605
Disk Boyutu 15M

Android Otoban Yarışı 3D

**************Oyunda virüs yoktur.Anti virüs programları reklamları virüs olarak algılıyor.Güvenle kullanabilirsiniz.*************

Tamamen Türk geliştiricileri tarafından yapılan bu oyunu sizlere ücretsiz sunabilmek için uygulamaya reklam ekledik.

Nasıl Oynanır:
-Araç hareketi için telefonunuzu sağa sola yatırın
-Hızlanmak ve yavaşlamak için pedalları kullanabilirsiniz.

Oyun Özellikleri:
-6 Farklı Yol
-18 Farklı Araç

Dilimizde Makas Atmak olarak geçen tabiri oyuna yansıtmaya çalıştık.Umarım beğenirsiniz.:)

We love creating apps, and want to keep them free forever. In order to keep our development running we are using a search service to generate some revenue from this free app. This app will add a couple search links on your device in the form of an icon, bookmark link and browser homepage. You may delete them easily (drag to the trash or delete the link for the browser), if you choose to use them, thanks!

anahtar kelimeler: yarış, eğlenceli oyunlar, ücretsiz oyun, Bitirim aksiyon incil kitap ajanda kamera araba satranç pişirme Sözlük ebooks e-posta sürüş ücretsiz oyunlar ücretsiz müzik oyunları golf gun klavye çocuklar messenger film müzik haberleri fotoğrafı piyano puzzle oynamaya balıkçı akış futbol ücretsiz ücretsiz uygulamalar keyfi ifadeler çizmek radyo melodiler temalar güncelleme video duvar kağıdı hava widget kelime konuşuyor puanı spor çalıştırmak yarış yarışma

Görüntüleri

 • Otoban Yarışı 3D
 • Otoban Yarışı 3D
 • Otoban Yarışı 3D
 • Otoban Yarışı 3D
 • Otoban Yarışı 3D
 • Otoban Yarışı 3DBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.