Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Cihaza göre değişir
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 25 Ocak 2013
Toplam İndirme 6.936
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

Android için Yandex.Haritalar

Mobil uygulama yardımıyla şehir içinde yön bulmanızı sağlayan Yandex servisidir.
Mobil Yandex.Haritalar şunları gösterebilir:

 • evler, sokaklar ve harita üzerindeki diğer öğeler;
 • şehrin uydu fotoğrafları;
 • yolların trafik durumu;
 • konumunuz ve hareket yönünüz (yerleşik veya harici GPS cihazınızın olması durumunda);
 • telefon operatörlerinin baz istasyonları ve kablosuz erişim noktalarının yardımıyla yaklaşık konum tahmininiz;
 • sokak panoramaları;
 • tünel durumu, trafik kazası olan yerler, yol çalışmaları ve kurtarma çalışmaları yapılan yerler.

Mobil Yandex.Haritalar yardımıyla:

 • Şehrinizdeki boş yolları belirlemek için harita oluşturmaya katılabilir (GPS cihazınız varsa);
 • haritaya öğe ekleyerek diğer kullanıcılara trafik yoğunluğu, trafik kazası olan yerler ve benzeri konularda bilgi verebilirsiniz;
 • Yoldaki engelleri dikkate alarak optimum hareket rotası yaratabilirsiniz.

Görüntüleri

 • Yandex.Haritalar
 • Yandex.Haritalar
 • Yandex.Haritalar
 • Yandex.Haritalar
 • Yandex.Haritalar  Toplam 9 Yorum.

  1. Engin B. dedi ki:

   Eger google mapsten bi adim one gecme sansi ariyorsan bian once navigasyon kullajima sun. Yoksa elindeki tek kozuda kaybedersin. Kimse google mapsten kolay kolay vazgecmez.

  2. bülent aral dedi ki:

   İlk yüklememde gayet düzgün çalıştı,birkaçgün sonra yerimi belirlemdi.tekrar tekrar yukledim düzelmedi.yerimi bulamadikyan sonra biranlami yok..

  3. Cagri Eti dedi ki:

   İnternet sitesindeki tavsiyeye uyup indirdim cok kotu bir program oncelikle rusça ikinciside sadece harita yeri bulamiyorum 😛

  4. Talat Nural dedi ki:

   Sokaklari ayrintili gostermesi ve trafik durumlariyla ilgili bilgiyi vermesi cok iyi gibi gorunuyor. Fakat hem trafik durumunda hemde yol tariflerinde cok ama cok yaniltici olabiliyor. Pek güvenmeyin derim.

  5. özgür güler dedi ki:

   Önceden güzeldi ama güncellemelerden sonra sacmaladi. Katmanlar yada ayarlar deyince ekran simsiyah oluyor ve sizde mal gibi bekliyosunuz 🙂 sonra kendi kendini kapatiyor. Silmeden önce yorum yapayimda belki isinize yarar dedim

  6. Fatih Mehmet Arslan dedi ki:

   Güzel hir uygulama egerki tam olarak çalışırsa ayrıca bir navigasyon yazılımı kullanmaya gerek kalmayacaktir. Eksiklikler ise en başta sadece arabaya göre rota cizebiliyor yaya özelliği yok diğer bir şey de 80 km veya üzeri hareket halinde iken gps konumu düzgün bulamıyor. Başka programlarda sorun yok sadece yandex ile böyle bir sorun yaşıyorum. Ayarlar sayfasına girdiğimde ekran kararıyor. Rota cizerken yol seçimi yok her durumda trafik durumunda göre rota çiziyor.

  7. rıza özçelik dedi ki:

   Bu ne abiya bumu yandex deli gibi reklamlari olan rezaletya katmanlar diorum hicbisey gelmio siyah ekran ayarlar diorum keza aynisi bumu google la yarisicak guluorum ve siliorum uyuz oldum web browserida kullanmicam oda boledir kesin

  8. Murat Meyveci dedi ki:

   Normalde yandex ve servislerini kullanıyorum ama android sistemde haritalar uygulaması berbat.doğru düzgün duraklar yok yakınlaştırma yapınca görüntü resmen berbat oluyor.adres bulmak imkansız gibi.Google haritalar uygulamasını bende iyi bi gözden geçirip bu işin nasıl olması gerektiğini öğrensinler.google ibb den bir daha iyi yapmış istanbulu.otobüs durakları filan herşey çok iyi.

  9. Okan Kocabıyık dedi ki:

   açıklamalarda (geliştiricinin ilgili web sayfasında) "telefon operatörlerinin baz istasyonları ve kablosuz erişim noktalarının yardımıyla yaklaşık konum tahmininiz" ifadesi var ama ne hikmetse sadece GPS açıkken konum belirleyebiliyor. programın kendi ayarlarında böyle bir seçenek yok. telefon aynı ayarda iken google maps yaklaşık konumu anında buluyor, yandex maps GPS'i açmadan bulamıyor.

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.