Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 7.8.2.11.48.3439
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 19 Nisan 2013
Toplam İndirme 5.189
Disk Boyutu 6,5M

Android için Outlook.com

Resmi Microsoft Outlook.com uygulaması, hiçbir şeyi kaçırmamanız için Outlook.com’a kolay erişim sunar. Hareket halindeyken Android cihazınızdan e-posta alıp gönderin. Genellikle Outlook.com e-posta adresiniz ve parolanız olan mevcut Microsoft hesabınızı kullanarak oturum açın.

Temel özellikler arasında:

– Yeni sezgisel tasarım ve görünüm
– Anında bildirimlerle hemen e-posta alma
– Cihazınızı Takvim ve Kişiler ile eşitleme
– Alt klasörler dahil, standart ve özel klasörleri görüntüleme ve eşitleme
– E-posta konuşmalarınızı Görüşme İş Parçacığı’yla gruplandırma
– Fotoğrafları ve diğer ekleri gönderme, alma ve görüntüleme
– Kolay bulmaya yönelik arama işlevi
– Birden fazla Outlook.com hesabıyla birlikte kullanma

İpuçları

– Üst menüdeki Gelen Kutusu’na tıklayarak e-postalarınızı (tümü, okunmamış, bayrak eklenmiş) filtreleyin.
– Üst soldaki Menü’ye tıklayarak standart ve özel klasörlerinize erişin.
– Gönderilen, Taslak, Çöp Kutusu veya özel klasörleri görüntülemek için uygulama menüsünden Hesap Ayarları, Klasörler ve Klasörleri yenile’yi seçin. Ardından, güncelleştirmeleri alacak şekilde otomatik olarak eşitlemek istediğiniz klasörleri listeden seçin.

Desteklenen Android sürümleri: 2.3, 4.0, 4.1 ve 4.2

Görüntüleri

 • Outlook.com
 • Outlook.com
 • Outlook.com
 • Outlook.com
 • Outlook.com



Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.