Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 7.8.2.44.9958
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 30 Ekim 2011
Toplam İndirme 5.001
Disk Boyutu 5,6M

Hotmail

Birçoğumuzun hotmail hesabı vardır bu uygulama ile artık hotmail hesabınıza erişmeniz çok kolay, Hotmail uygulaması ile mail adresinize ulaşabilirsiniz maillerinizi okuyabilir isterseniz mail yollayabilir android cihazınızdaki video resimleri yükleyerek mail olararak istediğiniz adrese ulaştırabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile mail adreslerimiz hayati öneme sahip oldu gelen mail adreslerinizi bu uygulama ile hemen ekranınızda görebilir kişi listenizle hotmail listenizi senkronize  ederek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Hotmail Uygulamasının Özellikleri;

 • Push e-posta özelliği ile anında mailleriz ekranda
 • Rehberinizdeki kişi listeniz ve ajandanızla hotmail hesabınızı sekronize edebilirsiniz.
 • Hotmail hesabınızda oluşturuduğuz özel dosyaların hepsine ulaşabilme
 • Hotmail hesabınıza resim video upload etme
 • Aynı anda birden fazla hotmail hesabı açabilme(çoklu hesap)

 

Hotmail Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.