Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.17
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 16 Eylül 2012
Toplam İndirme 10.527
Disk Boyutu 137k

Android Calls Blacklist Numara Engelleme

Sizi rahatsız eden telefonlarmı var size ulaşmasını istemiyormusun o zaman Call Blacklist tam size göre bir uygulama.

Android Calls Blacklist Numara Engelleme kullanımı oldukça basit bir uygulama kara listeye alacağınız numarayı listeye ekliyorsunuz ve sizi aradığında yada mesaj attığında direk engelletiyorsunuz yada mesaj yolu ile onu uyarabiliryorsunu beni arama tarzında özel mesajlar ayarlayarak.

Android Calls Blacklist Özellikleri

 • Özel/Tüm Numaraları Engelleme
 • Mesaj Engelleme
 • Şifreleme (PRO versiyon için geçerlidir)
 • Bildirim Çubuğunda Gösterim
 • Rehberden/Arama Kayıtlarından/Mesajlardan veya El ile Numara Ekleme

Calls Blacklist Ekran Görüntüsü
Calls Blacklist -2Calls Blacklist -3Calls Blacklist -4Calls Blacklist -5Calls Blacklist -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.