Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 3.9.10
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.5
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Ocak 2012
Toplam İndirme 11.722
Disk Boyutu 2,4M

Handcent SMS

Handcent SMS Android telefonlar  için yapılmış en iyi ve ücretsiz  SMS / MMS aracı.

Android Markette en çok indirilen ve en çok oyu alan SMS/MMS uygulaması ünvanını elinde bulundursan Handcent SMS bir çok özelliği ile kullancılarına ücretsiz unutulmaz tecrübeler yaşatıyor.

Handcent SMS ile Neler Yapabilirsiniz?

 • Cihanızınıdaki standart mesaj arayüzünü değiştirebilirsiniz.
 • Size gelen mesajları şifreleyebilir özel gizli kutunuzda saklayabilir herkes tarafından görünmesine engel olabilirsiniz.
 • 20 den fazla dil desteği bulunmakta
 • GPS yardımı ile yerinizi mesaj yolu ile bildirebilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizi bulması artık çok kolay Handcent SMS ile
 • Kendi arayüzünü istediğiniz gibi özelleştirebilir mesaj sesinizi arka planınızı özel smileyleri basit bir şekilde kendinize özel tasarlayabilirsiniz.
 • Handcent SMS  tema desteğide vermekte hergün güncellenen tema arşivinin arasından istediğiniz temayı seçip kullanabilirsiniz.
 • Kullanıcıları özel online yedekleme alanıda vermekte tüm mesajlarınızı kolaylıkla internetteki alanıza yükleyip yedekleyebilirsiniz daha sonra isterseniz bu yedekleri istediğiniz gibi telefonunuza yükleyebilirsiniz.
 • Handcent MMS + Android MMS sınırlarınızı aşabilir toplam mesaj boyutu 250 megabayt için 25 megabayt her birinde 10 kadar dosyaları göndermenize için izin verir! Bu yüksek kaliteli fotoğraflar, videolar ve müzik paylaşımı demektir!
 • Belirli gün ve aralıklarda belirlediğiniz kişiye otomatik mesaj yollayabilirsiniz.

Handcent SMS Türkçe Dil Paketi indir

Handcent SMS Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.