Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.9
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 26 Nisan 2012
Toplam İndirme 38.942
Disk Boyutu 2,7M

Android Brothers In Arms 2

Gameloft un savaş oyunları serisi olan Brothers artık ÜCRETSİZ olarak Android cihazlarınızda. Brothers In Arms 2 oyunu 2. dünya savaşı konu görsellik olarak HD kalitesine sahip bu savaş oyununda kendinizi savaşın tüm aksiyonunu yaşayabilirsiniz.

Gameloft firmasının mobil cihazlar için üretmiş olduğu oyunların kalitesinin bilmeyen yoktur Brothers In Arms 2 oyunu ile zirveye ulaşıyor görsellik ve efekler ile oynayanları kendine hayran bırakan oyunun konusu ilede oynayanları sürüklüyor. Oyunda online oynama imkanıda bulunmakta kendi müttefiklerinizi belirleyerek savaşta rekabeti artırmayı başarılmış ve bu oyunu oynayanları bağımlı yapmada oldukça etkili bir araç haline gelmiş.

3 farklı modda 5 haritada arkadaşlarınızla multiplayer aksiyon dolu bir savaşa hazırmısınız? Savaş bölgeleri olarak Pasifik, Normandiya, Kuzey Afrika, Almanya ve Sicilya bulunmakta bu bölgelerin kilitleri açabilmek için size verilen 50 görevi geçmeniz gerekli bazı görevleri geçmeyi oldukça zorlaştırmışlar bunun için silah satın almanız gerekiyor yanlız iyi stratejiler geliştirirseniz silah almadan geçebilirsiniz.

Sitemizden indireceğiniz Brothers In Arms 2 oyunu 2,7 mb büyüklüğünde oyunu kurma esnasında Gameloft sunucularına bağlanıp 273 mb bir indirme daha yapıyorsunuz bu indirmeyi Wi-Fi ile yapmanızı tavsiye ederiz yüksek internet faturalarına mal olabilir sizin için.

Brothers In Arms 2  Ekran Görüntüsü
Brothers In Arms® 2 Free+ -2Brothers In Arms® 2 Free+ -3Brothers In Arms® 2 Free+ -4Brothers In Arms® 2 Free+ -5Brothers In Arms® 2 Free+ -6

Tanıtım Videosu
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.