Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 25 Ekim 2012
Toplam İndirme 5.223
Disk Boyutu 986k

Android Bilgi Küpü Bilgi Yarışması

Mobil Bilgi Yarışmalarına yeni bir yaklaşım…
Bilgi Küpü online bilgi yarışması…

Bilgi Küpünde tüm sorular sunucuda tutulduğundan, uygulamanızı güncellemeye gerek duymadan yeni eklenen sorularla yarışabilirsiniz.

Ayrıca sorular Android cihazınızın hafızasında tutulmadığından uygulama çok az yer kaplar.

Bilgi Küpü online olarak oynanan bir bilgi yarışmasıdır. Sorular sunucuda tutulmakta ve zaman zaman güncellenmektedir.

Bu sayede uygulamayı güncellemeye gerek kalmadan yeni sorularla yarışma olanağı elde edersiniz.

Oyuna başlamadan önce Profil kısmından bir kullanıcı adı belirlemeniz gerekmektedir. Kullanıcı bilgileriniz SD kartınıza yazılır. Bu sayede güncellemeler sonrasında hesabınız silinmez ve kaldığınız yerden yarışmaya devam edebilirsiniz.

Profil oluşturduktan sonra Oyuna Başla düğmesine bastığınızda oyun ekranı açılacaktır.

Oyun başladığında sorular genel olarak basitten zora doğru gelir. Her soru sunucudan rastgele seçilir. Her sorudan alınan puan sorunun zorluk seviyesine göre belirlenir.

Sorulara doğru cevap verildiği sürece oyun devam eder. Herhangi bir soruya yanlış cevap verildiğinde ya da verilen süre içinde cevap işaretlenmediğinde oyun biter.

Oyun bittiğinde puanınızı sunucuya gönderebilir ve sıralamadaki yerinizi öğrenebilirsiniz.

Sunucuda almış olduğunuz en yüksek puan tutulur ve sıralamadaki yeriniz buna göre belirlenir.

Yüksek skorları öğrenmek için giriş ekranından Yüksek Skorlar düğmesine basabilirsiniz.

Bilgi Küpü Bilgi Yarışması Ekran Görüntüsü
Bilgi Küpü Bilgi Yarışması Bilgi Küpü Bilgi Yarışması Bilgi Küpü Bilgi Yarışması Bilgi Küpü Bilgi Yarışması Bilgi Küpü Bilgi Yarışması
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.