Fetih 2013

google playstore Fetih 2013 indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 01 Ocak 2013
Toplam İndirme 10.893
Disk Boyutu 13M

Fetih 2013 Android için Bilgi Yarışması

Bilgi çağında dünyayı bilginizle ele geçirin…
Dünya üzerindeki toplam 205 ülkeyi fethetmek için sorulara doğru cevap verin.
Amaç tüm ülkeleri en yüksek puanla ele geçirmek. Hafızasına, hızına ve bilgi düzeyine güvenen kazanacak!
Puanlarınızı paylaşmayı unutmayın. Bakalım kim kazanacak…
(Lütfen yorumlarınızı ve yıldızlarınızı esirgemeyin. Bizi yönlendirin.)
Nasıl Oynanır:
– Oyuna başladığınızda karşınıza rastgele gelecek sorulara doğru cevap verin.
– Her soru için 3 hakkınız var.
– Sorusunu bilgiğiniz ülke harita üzerinde yeşil, 3 hak sonunda da bilemediğiniz ülke ise kırmızı olacak.
– Ekranın alt köşesindeki dünya ikonuna dokunarak genel durumunuzu takip edebilirsiniz.
– Maksimum puan ile en fazla sayıda ülkeyi ele geçirmeye çalışın.
Anahtar Kelimeler: fetih, dünya, bilgi yarışması, ülkeler, oyun, soru, risk, eğlence, genel kültür, türkiye, osmanlı , avrupa, amerika.

****Konfigurasyonu düşük cihazlarda harita bölümü hata verebilir. O arkadaşlar liste görünümünden ülkeleri görebilirler.

*****************************************************************
VİRÜS KESİNLİKLE YOKTUR.

Arkadaşlar, sizlere bedava ve reklamsız uygulamalar sunabilmek için reklam politikamızı değiştirme kararı aldık. Artık uygulamalarımızın içerisine reklam almıyoruz. Sadece masaüstüne zararsız bir kısayol ikonu ekleniyor.
Bu kısayol bir uygulama değildir. Dileseniz bu kısayolu hiç kullanmadan silebilirsiniz. Silmek için tutup çöp kutusuna sürüklemeniz yeterlidir.

Bazı antivirüs uygulamaları bu reklam biçimini virüs olarak nitelendirebilir fakat uygulama izinlerinden de anlaşılabileceği gibi reklam sadece kısayol eklemektedir.

Anlayışınız için teşekkürler, unutmayın yorumlarınız ve yıldızlarınız bizi daha fazla bedava uygulama yapmak konusunda cesaretlendiriyor ve motive ediyor.
*****************************************************************

Görüntüleri

 • Fetih 2013
 • Fetih 2013
 • Fetih 2013
 • Fetih 2013
 • Fetih 2013
 • Fetih 2013Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.