Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 3.4.7
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Haziran 2012
Toplam İndirme 8.650
Disk Boyutu 1,2M

Android Battery Dr saver – Pil Tasarrufu

Hayatımızı kolaylaştıran Android cihazların kullanım süreleri uzun olduğu için bir çoğumuzun şikayeti olmuştur pil süresinin az gitmesi işte bu noktada Battery Dr saver devreye girerek şikayetlerinizi bir nebzede olsa azaltacağına inanıyoruz.

Battery Dr saver bir çok aracı içinde bulundurmak ve size pil tasarrufunuz için yol göstermekte. Android cihazların pil sürelerinin kısalmasının birinci nedeni olan arka planda açık kalan uygulamaların işlemciyi meşgül ederek hem performansı düşürmesi hemde pil dayanıklılığını tüketmesidir  işte bu noktada Battery Dr saver uygulaması devreye girerek açık kalan uygulamaları arasından gereksiz olanları seçip kapatmanıza yardımcı oluyor.

Uygulamayı açtığımızda bizi bir batarya simgesi karşılıyor ve altındaki veriler ile pil sürenizin ne kadar daha dayanacağı hakkında size fikir veriyor bu verilere bakacak olursak konuşma, video izleme, internet sörf, müzik dinleme gibi özellikleri kullanarak ne kadar süre daha cihazınızı kullanacağınız hakkında saat ve dakika olarak size bilgi vermekte.

Battery Dr saver uygulamasının Settings bölümünden cihazınızın pil durumuna etkide bulunan ayarların bilgilerini ulaşabilir ve düzenleyebilirsiniz. Bulunan ayarları sıralarsak; Wi-fi , Mobil internet, Bluetooth, GPS, Uçak modu, Ekran kapanma süresi, Parlaklık ayarı, Zil sesi, Ses düzeyi gibi fonksiyonları görüntüleyip açıp kapatabilirsiniz bu fonksiyonlar cihazınızın temel fonksiyonlarıdır pil tasarrufu için çok önemlidir onun için gereksiz olanları kapatmanızı tavsiye ederiz.

Android cihazlar için daha farklı Pil tasarrufu uygulamalarına bu linkten ulaşabilirsiniz. Android Pil Tasarrufu Uygulamaları

Battery Dr saver+a task killer Ekran Görüntüsü
Battery Dr saver+a task killer -2Battery Dr saver+a task killer -3Battery Dr saver+a task killer -4Battery Dr saver+a task killer -5Battery Dr saver+a task killer -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.