Battery Saver PRO

google playstore Battery Saver PRO indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.82.16104
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 01 Kasım 2012
Toplam İndirme 14.387
Disk Boyutu 905k

Battery Saver PRO – Android için Pil Tasarrufu

Android cihazların genel sorunu olan pil sorunu bir nebzede olsa iyileştirmek için Battery Saver Pro uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Battery Saver Pro uygulaması Android cihazınızda arkaplanda çalışan unuttuğunu uygulamaları belli bir süre sonra otomatik olarak kapatarak ram kullanımını rahatlatıp daha az pil kullanımına olanak sağlıyor. Bluetooth, Wi-fi gibi telefon özellikleri bilindiği üzere çok fazla pil tüketmekte bazılarımız bunları kullandıktan sonra kapatmayı unutuyoruz bu unutulmaların önüne geçmek ve pil sürenizi daha verimli kullanmak için Battery Saver Pro uygulaması unutulan bu aygıtları kullanılmadığı sürece kapatıyor otomatik.

Battery Saver PRO Ekran Görüntüsü
Battery Saver PRO Battery Saver PRO
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.