Avatar Fortress Fight 2

google playstore Avatar Fortress Fight 2 indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.07
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 18 Haziran 2012
Toplam İndirme 35.966
Disk Boyutu 1,8M

Android Avatar Fortress Fight 2

Avatar Fortress Fight oyunu birbirine rakip olan iki tapınağın birbirleri ile olan savaşı konu alıyor. Oyunu yüklemek isteyenlerin cihazlarının flash player desteklemesi gerekli aksi halde oyun çalışmayacaktır.

Avatar Fortress Fight Google Play Strode oldukça başarı bir oyun milyonlar kişi tarafından indirilmiş 5 üzerinden 4.4 oy oranı ile değerlendirilmiş savaş oyunu görsel grafikler olarak pek etkileyici göreselliğe sahip değil büyük beklentileri olanlar hayal kırıklığına uğrayabilir.

Oyunda 2 kişilik oynama imkanı bulunmakta birbirine rakip olan tapınaklar arasındaki savaşta birbirlerini yıkmak için mancınıklar ile doğa üstü güçleri olan taşları ateş toplarını birbirlerine atıyorlar isabetli atışları yapan oyunu kazanıyor bu kadar kolay değil doğa üstü cephaneliğinizi doğru yerde kullanmalısınız.
Avatar Fortress Fight 2 Ekran Görüntüsü
Avatar Fortress Fight 2 -2Avatar Fortress Fight 2 -3Avatar Fortress Fight 2 -4Avatar Fortress Fight 2 -5
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.