Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 04 Mayıs 2012
Toplam İndirme 27.777
Disk Boyutu 3,8M

Android AirDroid – Kablosuz Bilgisayara Bağlanma

AirDroid ile bilgisayarınız ve Android cihazınız arasında kablosuz bağlantı kurabilir ve Android cihazınızı yönetebilirsiniz. AirDroid son zamanlarda denediğim güzel uygulamalardan birisi, telefonumuzdan çektiğimiz bir resmi bilgisayarımıza atmak yada çektiğimiz video bilgisayara oynatmak için hep usb kalbosu ile telefonu bilgisayara bağlamak zorunda kalırdık artık AirDroid ile bu sorun ortadan kalkıyor aynı Wi-fi üzerinde bağlantı sağlayan bilgisayarınız ve Android cihazınızı birbirine kablosuz bir şekilde bağlayabilir ve dosya tranfer ve bir çok işlemi ücretsiz bir şekilde halledebilirsiniz.

AirDroid Android cihazınıza yükledikten sonra “Start” basıp başlatıyorsunuz ekranda ip adresleri çıkmakta isterseniz o ip adresini bilgisayarınızdan internet tarayıcınızı açıp yapıştırdıktan sonra size verilen şifre kutucuğuna yazıp Android cihazınıza ulaşabilirsiniz. Yada ikinci bir seçenek olarak http://web.airdroid.com sitesine bilgisayarınızdan giriş yaparak barkod okuyucuyu okutup bağlantıyı sağlayabilirsiniz.

Bağlantı sağlandıktan sonra internet tarayıcınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelmekte;

Sizi karşılayan bu ekranda Android cihazınızı artık bilgisayarından kontrol edebilirsiniz.

AirDroid ile yapabilecekleriniz?

 1. SMS yollayabilirsiniz.
 2. Dosya Transferi yapabilirsiniz.
 3. Rehberinizdeki kişilere ulaşabilir düzenlemeler yapabilirsiniz.
 4. Android cihazınızdaki muziklere ulaşabilir istediğiniz müziği zil sesi, alarm sesi olarak ayarlayabilirsiniz.
 5. APPS bölümünden cihazınızda yüklü olan uygulamaları göre bilir istediğiniz uygulamayı silebilir istediğiniz taktirde yedeğini bilgisayarınıza indirebilirsiniz. “install app” bölümünden bilgisayarında bulunan bir apk  Android cihazınıza yükleyebilirsiniz.
 6. “Screenshot” bölümünden cihazınızın ekran görüntüsünü alabilirsiniz yanlız bu işlemi yapmanız için cihazınız Root lu olmalı.
 7. Arama kayıtlarını ayrıntılı olarak görüntüleyebilirsiniz.
 8. Resimleri görüntülüyebilir yükleme silme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

AirDroid Ekran Görüntüsü
AirDroid -2AirDroid -3AirDroid -4AirDroid -5AirDroid -6
  Toplam 4 Yorum.

  1. kadir dedi ki:

   Selam arkadaşlar,

   Çok yararlı paylaşımlar olmuş fakat benim ihtiyacım android telefonumu (samsung pocket 5301) bilgisayara kies olmadan bağlamak ve ortam aygıtı olarak değilde harici disk olarak göstermek! Bunu nasıl yapabilirim? Usb kablosuyla bilgisayara bağladığımda (win-sp, 7 yada 8de) bilgisarımda harici flash disk gibi görünsün istiyorum? Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim. not: samsung u aradım hanzolar kies yüklerseniz bağlanabilirsiniz dedi!! 🙂

  2. YİQO34 dedi ki:

   barkodu taratıp veya sifreyi girdigimde yükleniyor işareti cukuyor fakat sürekli %0 da kalıyor ve hiç ilerlemiyor. bu yuden kullanamıyorum nasıl asabilirim bu problemi ? yardımcı olurmusunuz ?

  3. Ozan dedi ki:

   Çok güzel bir uygulama teşekkürler
   Size birkaç sorum olacak galaxy s i9000 kullanıyorum. Anasayfada 7 adet sayfa var yana kaydırdıklarımızdan onları kaldırmak istiyorum yani 7sini de kullanmıyorum fazla olanları nasıl kaldırabilirim?
   Diğer sorum ise uygulamalar kısmında uygulamaların yerlerini nasıl değiştirebilirim?
   Üçüncü sorum ise hafıza kartındaki müzikleri nasıl telefonuma aktarabilirim?
   Dördüncü sorum ise şarj ömrünü uzatacak uygulama tavsiyeleriniz nelerdir?

   En uygun konu olarak burayı gördüm ilginiz için teşekkürler

   • Ferudun Sercan Kınacı dedi ki:

    1)Ana ekrandayken home tuşunun yanındaki Ayarlar tuşuna basın Düzenle diye bir seçenek göreceksiniz oraya girdiğinizde gereksiz olan sayları sürükleyip çöp kutusuna bırakın sayfa ekleme işinide aynı şekilde Artıya basarak yapabilirsiniz.
    2)Uygulamlara girdikten sonra yine home tuşunun sağındaki ayarlar tüşuna bastığınızda Düzenle seçeneği çıkacak daha sonra istediğiniz uygulamayı sürükle bırak şeklinde yerini değiştirebilirsiniz.
    3) Telefonuzu bilgisayara bağladığınızda bir SD kart birde telefon hafızası olarak 2 sürücü görünmekten kopyala yapıştır ile birbirine taşıma yapabilirsin yada dosyalarım uygulamasından taşımak istediğiniz klasöre basılı tutun biraz çıkan ekranda taşı özelliğini kullanarak sonuca varabilirsiniz.
    4)http://www.cepyazilim.com/android-go-power-master-pil-tasarrufu.html bu uygulamayı deneyebilirsiniz bize sorularınızı Forum kısmımıza üye olarak sorarsanız daha çok yardımcı olabiliriz.

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.