Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.9.13
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 11 Aralık 2012
Toplam İndirme 13.302
Disk Boyutu 15M

Age of Empire – Android için Strateji Oyunu

Android Strateji oyunları arasındaki lideriğini sürdüren Age of Empire 4 milyonun üstünde indirmeye ulaşmış bulunmakta.

17 ülkede en çok hasılat yapan oyunlar listesinde 1 numara .

Android strateji oyunlarında 1 numara.

Avrupa Orta Çağı’na geri döndürüldünüz. Ülkenizin kontrolünü elinize alın ve yolunuzu digger ülkelere karşı savaşmak için çizin. Savaşta asker sipariş ve komuta yoluyla topraklarınızı büyütün!

KONTROL ET, KUMANDA ET, KUŞAT

Orta çağların anarşisine karşı kendi krallığınızı kurun. Güvenli kaynaklar, yeni yapılar kurun ve düşmanların ataklarına karşı savunun. Kendi ordunuzu kurun, diğer ülkelere karşı savunun ve onları yenin, imparatorluğunuzu ilan edin.

Android Age of Empire  Özellikleri

 • Muhteşem Grafikler: Daha canlı resimlerle oyunda 3D teknolojisi kullanıldı ve kendinizi gerçekten oradaymış gibi hissetmenizi sağlıyor.
 • Yoğun Savaş: Kılıçlarınızı ve oklarınızı çıkarın! Daha önce görmediğiniz savaş deneyimini yaşayın.
 • Kalıcı İmparatorluklar: Yapıları büyütün, savunmanızı geliştirin, ordunuza öncülük etmesi ve askerlerinizi geliştirmeleri büyük orduların başında olmaları için kahramanlar kiralayın, nihai taht için savaşın!
 • Meydan Okuma: Rekabette kaynak ve terör için düşmanlarınızı alt edin!

Age of Empire Ekran Görüntüsü
Age of Empire Age of Empire Age of Empire Age of Empire Age of Empire
  Toplam 1 Yorum.

  1. Serkan dedi ki:

   Merhaba arkadaşlar oyun gerçekten çok güzel tasarlanmış, browser oyunlarından travian oynayanlarınız varsa oyun ona benziyor. Oyunu ilk kez yüklediginizde promosyon koduna 5259781412 yazarsanız bana oyun parası gelicek tabi siz de baslar baslamaz oyun parası kazanacaksınız (5 Gold) oyuna basladıgınızda sizinde davet kodunuz olucak onunla arkadaslarınız ilk oyunu kurduklarında giriş yaparken yazdıklarında aynı sekilde hem siz hem arkadasınız oyun parası kazanacak. simdilik bu kadar oyunda gorusmek uzere Server: A25. Bu arada oyunda hızlı bir sekilde odun, taş, demir, yiyecek elde edebilmeniz icin Mission denen bir ozellik var ilk baska 3 askeri bastıktan sonra sehrinizi gelistirin asker basmayın kaynaklarının dengesini bozuyor ve yavas gelişmenize neden oluyor, harita uzerinde herhangi bir yere saldırmadığınız surece sehriniz koruma altında yaklaşık 10 gun kadar.

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.