10000 Lock Screens

google playstore 10000 Lock Screens indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 01 Şubat 2013
Toplam İndirme 5.249
Disk Boyutu 3,2M

10000 Lock Screens – Android için Ekran Kilit Uygulaması

Android için 10, 000 Kilit Ekranı duvarkağıdı  5 Milyon fazla kullanıcı ile alanında en iyisi.

Müthiş HD görüntüler ile kilit ekranınızı süsleyin ve kaydırarak telefonunuzun ekran kilidi tarzını değiştirin. Ayrıca müzik erişimleriniz içinde extra widget kullanmana gerek yok.

Sürekli yeni resimlerle sürekli güncel…

 • 1000’lerce güzel fotoğraflar arasından seçin ve Kilit ekranı duvar kağıdı olarak ayarlayın.
 • Güzel Sürgü
 • Özelleştirilebilir yazı tipleri ve zaman göstergesi için temalar
 • Kilit ekranlarında eğlenceli ve süslü temalar

Sen Magic Locker yüklemek veya bu uygulamayı yüklemek için Locker uygulamaları gerekmez, bu bağımsız çalışan tek başına uygulama. Bu özelleştirilebilir kilit ekranı  üzerinde HD geçmişleri ve özel özellikleri seveceksiniz.

Kilit ekran yerine widgetlar koyun tarzınızı değiştirin, herkesi şaşırtın.

Sizde Android ekran kilidi uygulaması 10000 Lock Screens uygulamasını edinin.

 

Görüntüleri

 • 10000 Lock Screens
 • 10000 Lock Screens
 • 10000 Lock Screens
 • 10000 Lock Screens
 • 10000 Lock Screens
 • 10000 Lock ScreensBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.