Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 14 Eylül 2012
Toplam İndirme 125.592
Disk Boyutu 283k

Android Sınırsız Müzik Dinle İndir

Android cihazınıza ücretsiz mp3 indirmek için kullanabileceğiniz ve dinleme listesi oluşturabileceğiniz iyi bir uygulama.

Sınırsız ve ücretsiz müzik.
Muhtemelen aradığınız şarkıların %99,9′unu bulacaksınız.
İndirdiğiniz şarkıları çalma listelerine ayırarak dinleyebilirsiniz.
Bedava mp3. Bedava Müzik.

NOT: UYGULAMA ARTIK ÇALIŞMIYOR ONUNLA AYNI İŞLEVİ GÖRE BİR DİĞERANDOİR İÇİN MP3 İNDİRMEUYGULAMASI DENEYİN

Sınırsız Müzik Ekran Görüntüsü
Sınırsız Müzik -2Sınırsız Müzik -3Sınırsız Müzik -4Sınırsız Müzik -5Sınırsız Müzik -6

  Yorumlar


  • Hakan
   01 Ekim 2012 - 21:19

   Yerli Yabancı her parçayı buluyor..İster indirin ister dinleyin..Süperrr..  • mehmet
   01 Ekim 2012 - 22:58

   Tşk ederim çok güzel bir uygulama.  • hanol
   07 Ekim 2012 - 21:17

   error dşye bir uyarı çıkıyor müzik inmiyor tlf htc one x  • eceibo
   13 Ekim 2012 - 14:43

   indirmiyor dinletmiyor nedenn  • mustafa
   13 Kasım 2012 - 02:35

   Inmiyor yaaa bu ne  • yamur
   22 Kasım 2012 - 21:04

   İniyor poroglam ama ses calmiyor yardimci olurmusunuz eskiden yukledigimde caliyodu lutven arkadaslar yardiminizi bekliyrum napmamiz lazim  • kasap
   23 Kasım 2013 - 02:13

   Dalgamı geçiyoruz adam mı seçiyoruz …. berbat .s  • İsim / Takma İsim
   18 Ocak 2014 - 22:38

   internet gerektiriyo 🙁  • İsim / Takma İsim
   13 Mayıs 2014 - 00:32

   internet bağlantısı olduğu halde bağlantı yok diyoe aramıyorBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.