Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.9
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil İngilizce
Platform Android 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Eylül 2011
Toplam İndirme 19.673
Disk Boyutu 3.2M

Android Visidon AppLock İnceleme

Cihazınızı koruma yöntemleri arasında parola, parmak izi ve yüz tanıma sistemi mevcuttur. Visidon AppLock Android için yüz tanıma güvenlik uygulamasıdır. Seçtiğiniz herhangi bir uygulamayı yüz tanıma sistemi koyarak şifreleme imkanı sunmaktadır.  Uygulamaya ayarlar kısmından “Face Training” diyerek yüz yanıma yapabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraflar en az 5 en fazla 10 olmalıdır. Ayrıca alternatif olarak şifrelemede mevcuttur. (Pasword, Pin vb). Uygulama oldukça başarılı, başkalarının görmesini istemediğin uygulamaları şifreleyebilirsiniz. Fakat uygulamanın tek eksi yöne sadece *.apk dosyaları yani Android’e yüklenene uygulamalara şifre koyabiliriz. Fotoğraf, Ofis Dosyası vb. şeylere şifre konulmalıydı bence. Facebook, SMS, Galeri yada herhangi bir başka cihazda yüklü gelen veya sonradan yüklediğiniz uygulamaları yüz tanıma sistemi koyarak şifreleyebilirsiniz.

Ayrıca Pro versiyonunu marketten satın alabilirsiniz. https://market.android.com/details?id=visidon.AppLockPlus

Visidon AppLock Özellikleri

 • Yüz tanıma ile güvenlik
 • Ekstra olarak şifreleme

Android Visidon AppLock Eksi Yönü

 • Uygulamalardan başka dosyalara da şifre uygulaması yapılabilirdi.

Visidon AppLock Ekran Görüntüleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Video
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.