Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 26 Aralık 2012
Toplam İndirme 12.375
Disk Boyutu 181M

Virtua Tennis – Android için Tenis Oyunu

Android Virtua Tennis Challenge ile en iyi vuruşunuzu yapmaya çağırıyorsunuz. Dünyanın lider tenis oyunu Virtua Tennis Challenge ile Android  akıllı cihazlarda tenis oynamanın keyfine varacaksınız.

Kesme vuruşu yapın, topu havaya atın ve en iyi vuruşunuzu yapın ve 50 yarışmacı ile dünya genelindeki 18 stadyumda karşılaşın. Oyun stilinize uygun oyunlarla toplantı kurun ve rakibinizi süper vuruşlarla terletin. Faklı seviyelerdeki modlarda vuruşlarla ve kortlarla saatlerce bu oyunu oynayın ve eğlenceli vakit geçirin.

OYUNU KENDİ OYUN TARZINIZA GÖRE YÖNLENDİRİN

En yüksek spinleri atın, kesme atışlar yapın, havaya doğru vurun ve dokunmatik ekranınız sayesinde farklı şekillerde atışlar yapın. Kuvvetli vuruş, sanal pad, arcade ve oyun pad metodları desteklenmektedir.

SICAKLIĞI HİSSEDİN

Vuruşunuzu farklı stadyumlarda ve ortamlarda-çakıl, çim, set ve iç mekân kortlarında- geliştirin

EĞLENCEYİ KATLAYIN

Tekli ve çiftli maçlar yapın.

OYUN MODLARI:

 • SPT World Tour (Dünya Turu): Dünya genelinde full sezon maçları yapabilmek için bir karakter seçin. Aşama kaydederek para kazanın ve bu paraları yeni turnuvalara gitmek için kullanın. Her yeni gün yeni yarışmalar getirir.
 • Exhibition Match (Gösteri Maçı): Oyuna girin ve kilitli kortlardan ve karakterlerden birer tane seçin, tekli ve ikili maçlar yapın.
 • Multiplayer: Arkadaşınızla Bluettoth üzerinden karşılıklı maç yapın.
 • Quick Match Mode (Hızlı Maç Modu): Sıralamanızı yükseltmek için tek dakikalık maçlar oynayın.
 • Training Mode (Eğitim Modu): Profesyonellerden aldığınız talimlerle oyundaki performansınızı arttırın.

Görüntüleri

 • Virtua Tennis™ Challenge FREE
 • Virtua Tennis™ Challenge FREE
 • Virtua Tennis™ Challenge FREE
 • Virtua Tennis™ Challenge FREE
 • Virtua Tennis™ Challenge FREE
 • Virtua Tennis™ Challenge FREEBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.