Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.0.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 09 Aralık 2012
Toplam İndirme 1.224
Disk Boyutu 1,2M

TripAdvisor – Android için Otel Arama Uygulaması

TripAdvisor milyonlarca kişi tarafından Tatile çıkmadan önce başvurulan dünyanın en popüler otel, uçuş, tur ve etkinlikler hakkında detaylı bilgiler veren ve kullancıların yorumları ile yön gösterici sektöründe lider bir site.

Android TripAdvisor ile nerede olursanız planlarınızı yapmadan önce milyonlarca gönüllünün yorumlarını okuyarak doğru yerleri tercih edebilir ve doğru tercihler yapabilirsiniz.

Android Tripadvisor uygulaması Türkçedir ve kullanıcı arayüzü olarak basittir arama yapmadan önce konumuzu belirliyorsunuz ve arama yapmak istediğiniz kategori seçiyorsunuz ve listelemeler karşınıza geliyor kullanıcı yorumları ve oylamalara göre tercihinizi yapıyorsunuz.

TripAdvisor Uygulaması ile Yapabilecekleriniz;

 • Seyahat eden milyonlar kişilerin yorumları ile tatil planlarınızı yapabilirsiniz.
 • Çevrenizdeki otellere, restorantlara, etkinlere ve uçuşlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 • Otelleri uçuşları karşılaştırabilirsiniz.
 • Seyahat deneyimlerini paylaşabilir fotoğraflar ekleyebilirsiniz.

TripAdvisor Hotels Flights Ekran Görüntüsü
TripAdvisor Hotels Flights TripAdvisor Hotels Flights TripAdvisor Hotels Flights TripAdvisor Hotels Flights TripAdvisor Hotels Flights
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.