Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.2
Kullanım İzni 6.99$
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 03 Aralık 2012
Toplam İndirme 18.950
Disk Boyutu 2,3G

Android The Dark Knight Rises – BATMAN OYUNU

Batman’in yerine geçin ve Gotham şehrini şimdiye kadar gördüğü en büyük beladan uzaklaştırın.

Christoper Nolan’ın Batma üçlemesinden yola çıkılarak hazırlanan oyun Android platformuna taşındı.

BU MUHTEŞEM OYUN BATMAN THE DARK KNIGHT RISES FİLMİNDEN ESİNLENEREK YARATILDI.

Sekiz yıllık aradan sonra, Bruce Wayne tekrar Batman olarak olaylara dahil olur. Onu bekleyenler gizemli Selina Kyle ve Bane, Batman’in mirasını parça parça alabilmek için uğraşan azılı düşmanlardır.

Batman’in müttefikleriyle tanışın ve gücünüzü tekrar kazanarak Gotham şehrini Bane’den koruyun.

Fimin esas karakterleri Catwoman Lucius Fox ve Commisioner Gordon’un gerçek karakterlerine benzerlikleri sayesinde oyunun içinden çıkamayacaksınız.

DESTANSI OYUN DENEYİMİ

Düzinelerce görev ve artı olarak verilen olaylarla süper kahraman olmanın heyecanını yaşayacaksınız. Rehinelerle ve bomba bölümleriyle, firarlarla, araba kazalarıyla mücadele edin ve Gotham şehrinin gerçek koruyucusu olduğunuzu ispatlayın.

Birçok farklı hareket ve sinematik efektlerle, kendinizi aksiyonun tam kalbinde bulacağınız mükemmel bir dövüş oyunu.

Batman için yeni seviyeleri ve yeni dövüş becerilerini açmak için şehrin içinde saklanan ödülleri toplamanız gerekiyor.

BATMAN OLARAK OYNAYIN

Batman’in tüm cephanesine ulaşın ve her aracın kullanımının avantajlarını öğrenin. Kancayı kullanarak şehri geçin veya düşmanları alt edin, Batarang ile düşmanlarınızı indirin veya uzaktaki bi düğmeye basın; imkanlar sınırsız.

Vuruşlar ve araçlar kullanım dışı olduğunda, Dark Knight işi bitirmek için arabasına güveniyor. Bat-Pod’u çeteleri devirmek için veya şehri hızlı bir şekilde geçmek için kullanın.

GOTHAM’I HİÇ BU KADAR TECRÜBE etmemiştiniz

Gotham şehrini ve ilçelerini keşfedin ve büyük haritaya yayılın ve çarpıcı grafiklerle Batman’in dünyasının içine dalın.

The Dark Knight Rises Ekran Görüntüsü
The Dark Knight Rises The Dark Knight Rises The Dark Knight Rises The Dark Knight Rises The Dark Knight Rises
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.