Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.0.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 11 Mart 2012
Toplam İndirme 1.439
Disk Boyutu 7,8M

Skyscanner hepsini uçuşlar

Skyscanner sitesinin Android cihazlar için geliştirmiş olduğu uçak bileti satın alma uygulaması.

Skyscanner Android uygulaması bünyesinde   birkaç saniyede tüm dünyada 1000’den fazla düşük maliyetli ve tarifeli havayolu şirketini, 1.000.000’in üzerinde rota için karşılaştırma imkanı sağlıyor.  Bu uygulama sayesinde kendi bütçenize uygun uçak biletini bir kaç saniyede satın alabilirsiniz.

Sürekli seyahat edenler için çok güzel bir uygulama isteklerinize cevap veren ve en uygun bileti satın almak için bu uygulamayı indirmenizi tavsiye ederiz.

 

Skyscanner hepsini uçuşlar Ekran Görüntüsü
Skyscanner hepsini uçuşlar -2Skyscanner hepsini uçuşlar -3Skyscanner hepsini uçuşlar -4Skyscanner hepsini uçuşlar -5Skyscanner hepsini uçuşlar -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.