Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.01
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.5
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 30 Ekim 2011
Toplam İndirme 14.616
Disk Boyutu 1,1M

Skitch ( Android için Resim düzenleme)

Artık üretilen telefonların hepsinde resim çekme özelliği bulunmakta bununla birlikte insanlar her anını ölümsüzleştirmek için bir sürü fotoğraf çekmekte, Skitch(Resim düzenleme) programı ölümsüzleştiriğiniz anları düzenlemeniz için güzel bir android uygulaması. Skitch ile resimlerinizin üzerine kalemler isteğiniz resimleri çizebilir sablon olarak bulunan şekilleri ekleyebilirsiniz.

Skitch ( Resim Düzenleme) uygulaması ile yapabilcekleriniz;

 • Resimlerin üzerine uygulamanın kalemi ile istediğin renkte çizgiler çizebilir
 • Uygulamanın içinde bulunan şekilleri fotoğraflara ekleme
 • Konfreansta toplantıda çekmiş olduğunuz resimlerin üzerine not alabilir
 • Haritaların üzerinde işaretlemeler yaparak hatırlatıcı mesajlar bırakabilme
 • Ölümsüz anlarınızı fotoğrafa çevirdikten sonra alttına günün tarihini düşebilme
 • Resimlerinizin renk ayarları ile oynayabilme

 

Skitch Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.