Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.4.0
Kullanım İzni £0.63
Dil ingilizce
Platform Android 2.0.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Aralık 2012
Toplam İndirme 15.512
Disk Boyutu 42M

Ski Safari – Android için Kayak Oyunu

Ski Safari Android oyununda çığdan kaçmak için  hayvanları kullanarak kaydığınız aksiyon dolu bir macera.

Derin uykudaki kahramanımız birden bire yaşadığı yerdeki dağı tehdit eden çığı arkasında buluyor. Kahramanımız Seven, buzlu sondan kaçabilmek için hayvanları kullanabiliyor. Dağ hayvanlarının her birinin hızlı bir kaçış için farklı özellikleri mevcut. Kartallar yükseklere uçar ve her biri Sven’e kullanışlı avantajlar sağlarlar. Bazen eğimlerde dağ araçları bulur ve bu araçlar birden fazla hayvan taşıma kapasitesine sahiptir ve çok hızlı gitmesine yardımcı olurlar.

Çığın önünde kalma durumunun avantajları ve dezavantajları var tabi ki. Verilen görevleri tamamlamak Sven’in level atlamasını sağlayacak ve skorunu katlayacak. Hayvanları kullanmak, taklalar atmak skorunuzu etkileyecek ve katlayarak ilerlemenizi sağlayacaktır. Böylelikle Seven en yüksek puanı alacaktır.

Kullanıcı Görüşleri;

”Mükemmel! Bu oyunun her şeyini seviyorum. Grafikler harika, kontrolleri kolay ve hepsinden güzeli eğlence hiç bitmiyor!”

”Nasıl yanlış gidersin! Bu oyun buzdan bir kağıt gibi pürüssüz!! Çok sevdim”

Görüntüleri

 • Ski Safari
 • Ski Safari
 • Ski Safari
 • Ski Safari
 • Ski SafariBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.