Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.7.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Ekim 2011
Toplam İndirme 2.800
Disk Boyutu 2KB

Android Seesmic

Hayatımıza giren sosyal ağlar o kadar fazlalaştıki kontrol etmekte zorlanmaya başladık işte bu durumlarda karşımıza basit arayüzü ile Seesmic çıkıyor. Uygulama son zamanların en popüler uygulamalarından biri popüler olmasının sebebi piyasadaki bir çok sosyal ağı içinde barındırması ve anlaşılır basit bir arayüze sahip olması. Seesmic uygulaması ile Facebook, Twitter, Google Buzz ve Salesforce Chatter gibi sosyal ağlarda mesaj alışverişleri, paylaşımlar, video izleme, aramalar yapabilecek bir taraftanda Plixi, yFrog, TwitPic ve hatta YouTube  gibi hizmet veren sitelere resim ve videoları paylaşıp komunuzu bildirebileceksiniz.

Seesmic Uygulaması Özellikleri;

 • Facebook olmak üzere bir çok sosyal ağa tam uyumlu
 • Bağlantıları ve fotoğrafları önizleme google Buzza tam uyumlu
 • Twitter hesap desteği retweet yapabilme
 • Widgetlere uyumlu sürekli telefonun ekranından sosyal ağları takip edebilme

Seesmic Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.