Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.2.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 27 Eylül 2014
Toplam İndirme 16.417
Disk Boyutu 16M

Retrica, dünyanın en çok kullanılan ücretsiz mobil efekt uygulaması!

80 dan fazla özel filtre ile yüksek çözünürlükte fotoğraflar çekme olanağı sunan Retrica uygulaması hem akıllı telefonuz da hemde tabletlerde kullanabiliyorsunuz.

iOS platformun da yıldızı parlayan uygulama Android tarafından çıktıktan sonra kısa bir sürede başarıyı yakaladı diğer efekt uygulamalarını geride bırakan en önemli özelliği fotoğrafı çekmeden efekt uygulayabilme imkanı sunmakta kullanıcılarına. Selfie çılgınlarının vazgeçilmez uygulaması olan Retrica ön kamerası olan akıllı telefon tabletlerle fotoğraf çekimi yapıp filtrelerle profesyonel fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz.

Retrica Özellikleri;

 • 80 uygulanabilir filtre (25 pro sürüme ait )
 • Fotoğraf çekim esnasında efekt uygulayabilirsiniz.
 • Çektiğiniz fotoğrafları anında Facebook, Twitter vb hesaplarınıza gönderebilirsiniz.
 • Zamanlayıcı
 • Çeşitli düzenleme araçları
 • 15 farklı Retrica Logosu

Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız çektiğiniz resimleri profesyonel bir fotoğrafçı gibi düzenleme olanağı sunan Retrica ücretsiz sitemiz üzerinden indirmenizi tavsiye ediyorum.

Görüntüleri

 • Retrica
 • Retrica
 • RetricaBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.